Nasza restauracja Dorsz z Pieca – rabat dla gości Willi Atena

W centrum miasta, przy skwerku Rybaka serwujemy gościom pysznego Dorsza z Bałtyku 🐟 i wiele innych świeżych ryb. Specjalizujemy się w kuchni regionalnej, szczególnie daniach kaszubskich. Goście Willi Atena mają 10% rabatu na całe menu naszej restauracji!

Opublikowany przez Łeba – Willa ATENA – noclegi Środa, 10 lipca 2019

W tej knajpie możesz zjeść dania z kuchni regionalnej.Jeżeli zależy Ci na zjedzeniu świeżej, smacznej ryby, a unikasz potraw z głębokiego tłuszczu to dobrze trafiłeś. Dania przygotowujemy w piecu konwekcyjno-parowym. Potrawy z tego pieca są soczyste i pieczone na blasze lekko posmarowanej olejem. Aby być zdrowym i „fit”warto jeść dużo warzyw, dania pieczone lub grillowane i zrobione ze świeżych surowców. Aby być zdrowym i „fit” należy unikać glutaminianu sodu i innych polepszaczy smaku, dań z półproduktów i „gotowców” Jeżeli Tobie na tym zależy nasza kuchnia spełni Twoje oczekiwania

Może szukasz smaków tradycyjnej kuchni polskiej? Mamy dla Ciebie ofertę. Możesz u nas zjeść kotlet schabowy smażony na patelni na smalcu lub rosół gotowany z kury z lanymi kluskami własnej roboty.